Këta janë 22 kriminelët më të kërkuar në qarkun e Dibrës (FOTO LAJM)

Policia e Shtetit ditën e sotme ka publikuar listën me 22 personat më të kërkuarqarkun e Dibrës.

Ajo që vihet re në këtë listë është se për shumë prej këtyre kriminelëve nuk ekziston asnjë foto identifikuese.

"Ja personat e kërkuar nga Policiaqarkun e Dibër. Policia e Shtetit fton cilindo që ka djeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojë Policinë në numrin pa pagesë 112, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike." njofton policia. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2018, ora 13:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori