Kështu ushtrohet Zajmina me të voglën e saj (FOTO LAJM)

Vetëm pak kohë më parë Zajmina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e sasj të parë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Khloe. Gjatë shtatëzanisë ajo u tregua e kujdesshme të mos ekspozohej shumë.

E vetëm pak kohë pas lindjes, ajo është bërë aktive në llogarinë e saj në Instagram ku ka publikuar pamje, duke treguar kështu trupin e saj pas lindjes, e që në fakt po duket mjaft në formë. Por duket se sekreti i saj u gjend.

Ajo ka postuar në Instastory një video ku duket se bën ushtrime bashkë me të voglën e saj Khloe. ''Duke ushtruar mami dhe Klohe'', shkruan ajo. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 09:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori