Kështu u duken bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Sot po zhvillohet raundi i dytë i zgjedhjeve lokale në Republikën e Kosovës.

Që në mëngjes, qytetarët e të gjitha komunave që shkuan në balotazh, u janë drejtuar kutive të votimit, shkruan lajmi.net.

Ata që përcjellen me vëmendje gjatë votimit janë politikanët, të cilët në votime janë shoqëruar nga bashkëshortet e tyre, disa edhe prej fëmijëve.

Më poshtë mund të shihni se si dukeshin bashkëshortja e kryeministrit Ramush Haradinaj, Anita, bashkëshortja e kryeparlamentarit, Kadri Veseli, Violeta, ajo e kandidatit për kryetar të Prishtinës nga Vetëvendosja, Shpend Ahmeti, Ardiana si dhe bashkëshortja e kandidatit për kryetar të Gjilanit, Lutfi Haziri, Myrvetja.

Më poshtë mund të shihni se si janë dukur bashkëshortet e politikanëve në vendvotime. /albeu.com/
Shtuar më 19/11/2017, ora 13:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori