Kështu priten festat brënda shtëpisë së Ermalit dhe Amit (FOTO LAJM)

Komediani Ermal Mamaqi ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën tregon sallonin e shtëpisë tij.

Ai shfaqet së bashku me vogëlushin e tij Joel duke luajtur, ndërkohë që shohim pak sesi duket shtëpia e Amit dhe Ermalit si dhe dekorin festiv që kanë zgjedhur.

Shtuar më 04/12/2017, ora 16:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori