Kështu nisi mëngjesi i sotëm për Encën (FOTO LAJM)

Enca është një nga këngtaret më të përfolura dhe pa dyshim më seksi. Duket se Enca i di pikat e saj të forta, ndaj nuk heziton që shpesh të provokojë me format e saj të kolme. Ajo ka postuar një foto ku shfaqet seksi.

Projektet e saj muzikore por edhe provokimet e vazhdueshme që bën janë vetëm disa nga arsyjet se përse Enca qëndron në kryefaqe të mediave rozë.

Provokimi i radhës i saj ishte këtë mëngjes ku nëpërmjet një fotografie të publikuar në Instastory ka treguar gjoksin. Në foton e publikuar ajo shihet me sytjena dhe shumë provokative.

Ndryshe projekti i fundit që solli Enca Haxhia është kënga '‘Ciao’'e cila në kanalin zyrtat në Youtube është klikuar mjaft. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2018, ora 09:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori