Kėshtu e pėson kur udhėton me avion i pirė (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Njė pasagjer i dehur nė avionin e nisur nga Islanda drejt New York-ut u lidh me nastro nė sediljen e tij nga njė pasagjer, pasi sulmoi njė grua, pėshtyu mbi tė tjerėt dhe bėrtiti me forcė se avioni do tė rrėzohej.

Njė prej pasagjerėve, Andy Ellwood fotografoi tė dehurin pasi u lidh dhe shpėrndau fotografinė nė llogarinė e tij nė Tumblr. Ai shoqėroi fotografinė me sqarimin "pasagjeri kishte pirė gjithė pijen e blerė nė njė duty-free para se tė hipte nė avion. "46- vjeēari islandez, emri i tė cilit nuk ėshtė bėrė i ditur, u arrestua nga policia sapo zbriti nė aeroportin JFK nė New York. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2013, ora 13:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.