Kështu dukeshin Turi dhe Orinda 7 vjet më parë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Dasma e Turit dhe Orindës është ajo që po pritet me padurim nga njerëzit dhe komentet kanë nisur pa ndodhur ende.

Por çifti në fakt ka një lidhje shumë të gjate prej gati dhjetë vitesh dhe njohja e tyre daton që atëherë për publikun.

Fotografia më lart tregon si ishin në fakt Turi dhe Orinda para 7 vjetësh.

Fotografia është realizuar gjatë një koncerti që zhvillonte grupi One Republic në pallatin e Kongreseve. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2017, ora 11:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori