Kërkoni një model perfekt për flokët tuaja? Ja zgjidhja më e rekomandueshme (FOTO LAJM)

Modeli universal i cili mendohet se mund ta mbajë çdo femër padyshim që është ‘clavicut’ ose flokët të shtrira deri tek supet.

Ky model i konsideruar si “çudibërës” rekomandohet nga parukjerët më të famshëm botërorë.

Dhe për një kohë ky model u kthye në “hit” pasi pjesa më e madhe e vipave e dizenjuan flokët në këtë mynyrë, si dhe duke ndikuar fuqishëm tek fansat e tyre.

Ky model është i rekomandueshëm pasi veçantia e tij është se u përshtatet mirë të gjitha formave të fytyrave.

Emri rrjedh nga fjala latine për klavikulën dhe pikërisht ajo kockë është “pika” e gjatësisë ideale./albeu.com/
Shtuar më 18/08/2016, ora 09:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori