"Kërkohet një kinez për tubimin e 2 Marsit", plas gallata për koronavirusin (FOTO LAJM)

Pavarësisht se jemi në një situatë emergjente, ku në Itali reportohen 8 të vdekur e qindra të infektuar, shqiptarët koronavirusin e kthejnë në humor.

Koronavirusi dhe protesta e 2 marsit e thirrur nga Ilir Meta, janë dy temat kryesore në Shqipëri këto ditë, dhe madje humori ka bërë lidhje mes të dyjave.

Prej dy ditësh kanë shpërthyer edhe memet komike, siç edhe tregohet në foto-galeri e bashkëngjitur lajmit. /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2020, ora 22:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori