Kërcënohet me vdekje sepse ka gjoksin e madh (FOTO LAJM)

Jessica Gonzalez Garcia ka qindra mijëra ndjekës në Instagram që i ka fituar me format e saj që bien në sy menjëherë.

Por, edhe pse fansat i ka vetëm prej “aseteve”, janë pikërisht këto “asete” arsyeja që e kërcënojnë me vdekjerrjetin social.

"Mendoj se femrat më shajnë dhe më kërcënojnë pasi janë xheloze për pamjen time të jashtme", thotë aktorja spanjolle.
Shtuar më 09/12/2019, ora 10:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori