Këpucët e bardha që nuk duhet t'i mungojnë garderobës tuaj (FOTO LAJM)

Tashmë që dhe temperaturat po ngrihen, garderoba jonë duhetr të ketë ngjyra të çelura e të ngrohta, për të vënë në pah tiparet tona dhe për tiu përshtatur më së miri ditëve me diell.

Një vëmendje e madhe i kushtohet edhe këpucëve ku këtë sezon do të shihni të përdoren shpesh këpucët e bardha. Fotoalbumi do iu japë disa ide se si të kombinoni të bardhën e këpucës suaj më së miri në çdo rast.
Shtuar më 05/06/2019, ora 15:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori