Këngëtarja shqiptare përjeton humbjen më të madhe, e ëma e saj ndërron jetë (FOTO LAJM)
Këngëtarja Kaltrina Selimi është duke përjetuar momentet më të vështira të jetës së saj.

Këngëtarja ka humbur të ëmën dhe lajmin e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi prekës në Instagram.

Ajo ka publikuar një sfond të zi dhe në të shkruan: “Miq te dashur! Me dhimbje të thellë ju njoftoj se nëna ime e shtrenjtë ndërroj jetë. Varrimi behet sot me 05.11.2019 ne ora 14 ne varrezat e Prishtinë“.

Dhimbjes së saj i janë bashkuar edhe ndjekësit në Instagram, të cilët me anë të komenteve kanë shprehur ngushëllimet e tyre.
Shtuar më 05/11/2019, ora 14:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori