Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Këngëtarja shqiptare ndryshon totalisht look (FOTO LAJM)

Genta Ismaili është një nga këngëtaret më të suksesshme në industrinë muzikore shqiptare.

Me një zë potent dhe performanca elektrizuese, ajo krijon atmosferë në çdo koncert ku merr pjesë.

Ishim mësuar ta shihnim brune por këngërtarja ka bërë ndryshim drastik.

Këngëtarja ka menduar të kthehet në bionde duke i surprizuar fansat dhe ndjekësit, por që menjëherë e ka marrë pëlqimin e tyre.

Kjo i ka bërë ata të mendojnë se ky ndryshim është bërë për ndonjë klip të ri që Genta pritet të sjellë. /albeu.com/
Shtuar më 20/01/2018, ora 17:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori