Këngëtarja shokon me pamjen e saj të re (FOTO LAJM)

Pëlqej
Vetëm pak kohë më parë më parë përmes një fotoInstagram këngëtarja Klea Huta më në fund pranoi lidhjen e saj me kantautorin Elgit Doda, lidhje kjo që mendohet të jetë rreth 1 vjeçare ndoshta dhe më shumë.

Klean gjithmonë e mbajmë mend si një vajzë brune që kurrë nuk është parë të bëjë ndonjë ndryshim drastik. Mirëpo pamja e saj e re do t'ju shokojë.

Klea ka postuar sot një fotoInstagram ku shihet me flokë të shkurtra bjonde dhe me shumë makeup në fytyrë. Aktorja është shndërruar për rolin e saj në dramën "Vdiq mbreti, rroftë mbreti", që do të luhet sot në Teatrin Kombëtar. /albeu.com/


Shtuar më 13/01/2018, ora 16:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori