E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
Këngëtarja shkund botën e modës më trupin e saj (FOTO LAJM)

Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez është cilësuar si gruaja me të pasmet më joshëse në botë. Ajo ka disa vite, që e mban këtë stafetë dhe deri më tani nuk ka mundur ta konkurrojë asgjë tjetër.

Por së fundmi modelja australiane Jem Wolfie ka publikuar një foto, ku ekspozon të pasmet e saj para objektivit të aparatit fotografik.

Në këtë foto, Wolfie shfaqet e ulur në një karrige dhe nuk ka shumë vend për imagjinatë. 26-vjeçarja, e cila ka 2,4 milionë ndjekës në Instagram po cilësohet si mbretëresha e re nga komentuesit, duke e lënë kështu me "gisht në gojë" Jennifer Lopezin.

E në përfundim mund të thuhet vetëm se fotot që modelja poston në profilin e saj në Instagram, jo që janë "të nxehta" po në to nuk ka aspak hapsira për imagjinatë.


Shtuar më 22/01/2019, ora 08:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori