Jessica Simpson merr mbiemrin e burrit, tashmë Johnson (FOTO LAJM)

Jessica Simpson ka vendosur të marrë mbiemrin e burrit, e ndërsa gjatë një interviste të dhënë së fundmi ajo është shprehur se dashuria është shtuar edhe më tepër.

Ajo ka zbuluar se do të marrë mbiemrin e bashkëshortit të saj dhe do të quhet Jessica Johnson.

Këngëtarja amerikane u martua me ish-lojtarin e NFL-së Eric Johnson në 5 korrik. 34-vjeçarja, në një emision televiziv amerikan tha se “Dashuria ka arritur nivele stratosferike”. /albeu.com/

Shtuar më 25/09/2014, ora 13:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori