Këngëtarja e njohur shqiptare si Marilyn Monroe (FOTO LAJM)

Ajo është njëra ndër këngëtaret më zërin më të veçantë.
Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Teuta Selimi.

Së fundmi Teuta ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instagram ku duket shumë bukur.

Me flokë të bardha të rregulluara e me buzë të kuqe, Teuta ka mahnitur ndjekësit e saj në Instagram.

Madje ajo është krahasuar me bukuroshen Marilyn Monroe.

Këngëtarja dhe kolegia e saj Mimoza Shkodra i ka komentuar në fotografi “Merlin Monroe” dhe në fakt ky look i ngjason vërtet. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 11:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori