Këngëtarja e njohur prezanton të dashurin në ditëlindjen e saj (FOTO LAJM)

Blerina Braka është një nga kënëgtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Këtë herë ajo ka festuar 35-vjetorin">35-vjetorin e lindjes në një festë mes miqsh në qytetin e Durrësit.

Blerina ka kënduar gjithë mbrëmjen dhe shumë prej miqve kanë qenë këngëtarë të tjerë të showbizit shqiptar.

Në festën e ditëlindjes ajo ka gjetur edhe momentin më të mirë për ta ndarë me të gjithë lidhjen e dashurisë.

Kur ora shkoi 00:00, i dashuri i Blerinës i uroi 35-vjetorin">35-vjetorin me një puthje. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2017, ora 10:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori