Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj, me foto nga shtrati (FOTO LAJM)

Pëlqej
Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të mira të skenës sonë.

Përherë e freskët, rinore aq sa duket sikur vitet nuk kanë ecur për të, ajo di të vijë tek publiku gjithmonë ndryshe, duke iu përshtatur tregut dhe trendeve të reja.

Këtë herë ajo na ka ardhur me një foto ngas shtrati ku duket me këmish nate ka vënë në pah hiret e saj trupore që duken të jënë mësë miri. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2018, ora 12:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori