Këngëtari shqiptar shpërthen ndaj portaleve (FOTO LAJM)

Këngëtari shqiptar, Young Zerka duket se është mjaft i pëlqyer për projektet e tij muzikore.

Në një postim të fundit në Instastory ai ka treguar se do të përformojë në të njëjtën skenë me këngëtarin francez me famë botërore Maitre Gims dhe u ka kërkuar portaleve të mos shkruajnë për të meqe nuk kujtohen për projektet e tij.

“Tani ju lutem portaleve të mos lodhen shumë! Meqë shkruani shumë për mua, projektet e mia dhe më kujtoni shpesh… Faleminderit të gjithë atyre që më kanë suportuar dhe besuar tek materialet e mia. Shihemi në Bukuresht me 22 qershor” – ka shkruar këngëtari në foton e postuar ku ai dhe Maitre Gims janë krahas njëri- tjetrit. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2018, ora 11:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori