Këngëtari shqiptar në romancë me aktoren turke (FOTO LAJM)

Të gjithë besoj e mbani mend këngëtarin shqiptar Bertan Asllani dhe hitin e tij “Akoma të du”. Ai prej vitesh është zhvendosur në Turqi dhe ka nisur karrierën si aktor.

Të gjithë besoj e mbani mend këngëtarin shqiptar Bertan Asllani dhe hitin e tij "Akoma të dua". Ai prej vitesh është zhvendosur në Turqi dhe ka nisur karrierën si aktor.

Bertani njihet atje si Tarkani i Ballkanit dhe mesa duket është në një lidhje romantike prej vitesh me aktoren e njohur turke Hazal Senel.

Edhe pse këngëtari nuk ka publikuar asnjë foto me të dashurën e tij në rrjetet sociale, ka qenë Hezel ajo që ka postuar me Bertanin.
Po ti hidhni një sy profilit të saj gjeni aty disa foto ku ajo është me këngëtarin e në një prej tyre duken së bashku me aktorin turk Alp Navruz të njohur për shqiptarët si (Çenk).
Dyshja janë njohur në serialin turk "Pis Yedili" gjatë xhirimeve, ku thuhet se kanë nisur edhe lidhjen e tyre. /albeu.com
Shtuar më 09/04/2019, ora 20:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori