Këngëtares shqiptare i hapin kanal falas në Youtube (FOTO LAJM)

Albërie Hadërgjonaj është këngëtare shumë e pëlqyer për publikun.

Këngëtarja ka bërë së fundmi një këngë të re me titull: “Leje, leje”, këngë kjo goxha e pëlqyer nga publiku.

Por duket se dikush ka hapur në emër të këngëtares një kanal fals në Youtube. Alberia duket se e ka parë dhe ka kërkuar për ta bërë report. /albeu.com/
Shtuar më 30/05/2018, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori