"Kënga Magjike 2019", si u veshën të famshmit në natën e parë të festivalit (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur nata e parë e festivalit "Kënga Magjike".

Në skenë janë ngjitur emra të njohur të ekranit shqiptar dhe jo vetëm, dhe këtë herë përveç muzikës, ata i bën bashkë edhe kauza e festivalit.

"Këndojmë për të ndërtuar" është motoja e këtij vit dhe paratë që do të fitohen nga shitja e biletave do të shkojnë në ndihmë të familjeve të prekura nga tërmetet.

Sigurisht, që këngëtarët pjesëmarrës ose jo, një vëmendje të veçantë i kanë kushtuar edhe look-ut. Ata janë kujdesur që të shkëlqejnë në këtë ditë, dhe më lart po ju tregojnë disa nga veshjet.
Shtuar më 05/12/2019, ora 13:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori