Kendall Jenner vesh bluzën transparente për të blerë kafe (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kendall Jenner u pa në një ndejë më të dashurin e saj, Blake Griffin një natë më parë.

Kurse tashmë ajo u pa duke blerë kafë në një kafene në Los Angelos.

Modelja 22 vjeçare duket shumë e bukur teksa shfaqet e veshur me një palë xhinëse dhe një bluzë transparente ngjyrë të gjelbër.

Ajo shfaqet shumë e bukur dhe e thjeshtë edhe këtë herë. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2017, ora 17:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori