Këmisha xhins, zgjedhja ideale për verën

Gjatë pasditeve të verës mund të zgjidhni të vishni një këmishë të hollë xhinsi.

Ajo është "fashion" dhe kombinohet shumë lehtë me pantallona të shkurta, pantallona të gjata dhe funde.

Nëse doni ta bëni këmishënverore e bashkëkohore, vendosini dy, tre stampime me lule. Përveçse do t’i japin ngjyra, stampimet do ta bëjnë këmishën më femërore, shkruan "Bota Sot". /albeu.com/
Shtuar më 27/05/2017, ora 13:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori