E FUNDIT/ Fituan 3.7 milion euro nga kreditë, arrestohen 7 persona në Tiranë
Këmisha e bardhë, stili që ju duhet (FOTO LAJM)

Këmisha e bardhë është një veshje që të gjithë e përdorin. Ajo është në veshje e lehtë për tu kombinuar, mund ta veshim me xhinse, me një fund të zi ose ngjyra të tjera, me pantallona të zeza etj.

Këmisha e bardhë është veshja më e thjeshtë që nuk duhet të mungojë në gardërobën tuaj. Ajo mund të përdoret gjatë përditshmërisë, në raste festas dhe është e pazëvendësueshme në punë.

foto jepen disa ide për stilet më të përdorshme të këmishave të bardha që janë praktike dhe të duhurat gjatë një dite të zakonshme. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2015, ora 13:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori