Kejvina "shkatërron" Instagramin me setin e ri (FOTO LAJM)

Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendje me fotografitë e fundit të realizuara.

Biondina, ka pozuar së fundmi vetëm me të brendshme.

Kthella fotot e realizuara i ka ndarë me ndjekësit në Instagram, ndërsa marrë parasysh se janë realizuar veç me të brendshme, nuk kanë munguar edhe pëlqimet dhe komentet e ndryshme nga ndjekësit.
Shtuar më 11/02/2019, ora 12:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori