Kejvina Kthella vetëm në të brendshme, shkëlqen pa make-up (FOTO LAJM)

Modelja Kejvina Kthella është një nga vajzat më të përfolura shqiptare, kjo për shkak të formave të saj dhe paraqitjeve gjithnjë "goditëse".

Kejvina u bë e njohur për publikun sa ishte pjesë e emisionit "Xing me Ermalin", derisa u tërhoq nga ai emision ajo vazhdonte ta kishte vëmendjen e publikut.

Me paraqitjet e saj për marka të ndryshme të modës, ajo po korrë suksese në fushën ku vepron.
Shtuar më 23/06/2019, ora 13:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori