Kejvina Kthella kthehet në Shqpëri, takon miken e saj më të mirë (FOTO+VIDEO)
Françeska Jaçe dhe Kejvina Kthella janë dy nga personazhet e Showbizit shqiptar që gjithmonë kanë ditur të tërheqin vëmendjen e publikut.

Kejvina Kthella u bë e njohur si velina e emisionit “Xing me Ermalin”. Kejvinës iu desh të linte në mes kontratën dhe te drejtohej drejt shtetit fqinj, Italisë., duke na bërë me dije se do të punonte për disa projekte të reja.

Ndërsa me Françeskën u njohëm falë pjesmarrjes së saj në reality shoën “Big Brother”. Pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, Frannceska i është kushtuar modelingut.

Me anë të disa ‘Instastory’-ve të ndara me fansat, vajzat tregojnë se Kejvina momentalisht ndodhet në Shqipëri.

Si mikesha të mira ato kanë gjetur kohë për njëra-tjetrën dhe kanë kaluar momente të bukura bashkë. /albeu.com/
Kejvina Kthella kthehet në Shqpëri, takon miken e saj më të mirë (FOTO+VIDEO)

Shtuar më 13/05/2019, ora 13:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori