Kejvina është e zemëruar dhe kjo ka lidhje me të dashurin kokfortë të modeles? (FOTO LAJM)

Kejvina Kthella është modelia e njohur që doli në ekran si velinë e tashmë gëzon mijra ndjekës në rrjetet sociale.

Modelja nuk ndalon asnjëher së postuari foto provokuese të cilat nxisin mjaft komente.

Në postimin e fundit Kejvina shfaqet me një fustan të shkurtër i cili nuk është i egzagjeruar por modelja duket shumë sexy nisur dhe nga pozicioni që ka marrë.

Një prej komenteve q bie në sy është ai i mikut të saj fotograf i cili e quan "Zog të zemëruar".

"Shumëë" ja kthen Kejvina.

Njëkohësisht ajo ka postuar në InstaStory një bisedë te një vajze me të dashurin e saj i cili nuk e lejon të dal me shoqërine dhe këtë bisedë Këjvina e ka shoqëruar me një thikë e cila nxjerr gjak.

Të jetë kjo aryeja e zemëriumit të modeles apo gjërat nuk janë kështu./albeu.com/
Shtuar më 10/09/2019, ora 11:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori