Kejsi nuk i ndahet familjes së Stresit, uron ish-vjehrrën publikisht për ditëlindje (FOTO LAJM)

Megjithëse prej disa muajsh reperi Stresi dhe partnerja e tij Keisi janë ndarë, duket se kjo e fundit ruan relata të mira me familjarët e Stresit.

Madje, Keisi e ka uruar sot publikisht ish-vjehrrën e saj, e cila feston ditëlindjen.

Prej kohësh Keisi ka treguar se e vlerëson shumë mamanë e Stresit dhe gëzon një respekt të madh për të, ndërsa sot e ka treguar edhe njëherë tjetër.

Ajo ka publikuar një foto me ish-vjehrrën, duke i bërë një urim plot dashuri.

"Gëzuar ditëlindjen Shpresa Lushaj! Të uroj nga zemra shëndet e lumturi! Të bëftë Zoti çdo ditë po aq të bukur sa ke shpirtin! Të puth."- janë fjalët e Keisit në postim, i cili me siguri e ka gëzuar mamanë e Stresit.

Shtuar më 07/12/2019, ora 12:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori