Keisi Stresit rrëzohet nga motorri i ujit, shenjat në trupin e saj janë shqetësuese (FOTO LAJM)

Ish-partnerja bukuroshe e Stresit, Keisi është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo ndodhet prej kohësh në Kanada dhe siç është shprehur, nuk ka ndërmend të kthehet në Shqipëri.

Me anë të disa postimeve në Instastory, Keisi ka treguar se ka pësuar një incident teksa bënte xhiro me një motorr uji. Ajo është rrëzuar dhe si pasojë ka lënduar këmbën.

Keisi ka publikuar në Instastory një foto nga e nxira në këmbë dhe ka shkruar: "Dhe rezultati kur bie".

Shtuar më 04/07/2020, ora 08:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori