E FUNDIT/ Shkarkohet Besnik Muçi, rihapet "loja" te Kushtetuesja
"Ke lën takim nga liqeni?", Eliona nuk e lë pa përgjigjen epike ndjekësin (FOTO LAJM)

Eliona Pitarka është bërë e njohur për publikun si aktore.

Ajo ka tërhequr fillimisht publikun me bukurinë e saj, por më pas siç pranojnë edhe kolegët, Eliona ka vërtetuar se është shumë e aftë edhe si aktore.

Bukuroshja ka fituar zemrën e publikur dhe gjithashtu është shume e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit aktorja ka pozuar nga brënda një makine ku xhami është i mbuluar nga pikat e shiut.

Por pavarësisht fotos shumë artistike ndjekësit nuk mund të rrinë pa komentuar edhe në sensin e shakasë.

"Kur ke len takim nga liqeni. Dhe e shef qe shiu nuk po ndalon", komenton njëri prejt tyre dhe Eliona si gjithmonë ka vendosur ti kthej një koment me disa emoji që tregojnë se aktoren e bëri të qesh ky koment./albeu.com/

Shtuar më 09/11/2019, ora 14:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori