Kaubojsi bën ndryshim drastik, nuk e keni parë asnjëherë kështu pranë bashkëshortes (FOTO LAJM)

Ish-deputeti Eduart Ndocaj tashmë është super në formë. Pasi u tha lamtumirë kileve të tepërta, ai ka publikuar disa foto krah bashkëshortes së tij, si asnjëherë më parë.

Kaubojsi shihet së bashku me gruan e tij, shumë pranë njëri-tjetrit.

Mesa duket Ndocaj është frymëzuar për foto pasi humbi kilet, duke u shfaqur elegant dhe në super formë. “Mirëdita miq , ju përshëndes”, shkruan ai.
Shtuar më 21/07/2020, ora 12:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori