Katy Perry dhe Orlando Bloom rikthehen sëbashku (FOTO LAJM)

Lidhja e Katy Perry me Orlando Bloom mbaroi ne shkurt të këtij viti por mesa duket ata janë prapë bashkë.

Këngëtarja 32-vjeçare dhe aktori 40-vjeçar janë parë në një koncert Ed Sheeran të mbajtur në Qendrën Staples të shtunën mbrëma, në Los Angeles.

Dëshmitarët kanë rrëfyer se në fakt ata edhe janë puthur bashkë.

“Patjetër që dukej se ishin kthyer së bashku”, ka thënë një dëshmitar okular për El News.

Epo urojmë që të ejnë bashkë sepse vërtet që duken shumë këndshëm bashkë. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2017, ora 11:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori