“Katunare dreqit” Noizy tallet me këpucët e Rihannas (FOTO)

Noizy e ka shprehur hapur simpatin e tij për Rihannan. Disa herë ai ka komentuar në fotot e saj duke e komplimentuar për pamjen, e madje e qe ka quajtur edhe ‘nuse’.

Së fundmi ai ka habitur të gjithë me komentin e tij në foton e saj. “Katunare dreqit”, i ka komentuar Noizy Rihannas në një foto të publikuar.

Menjëherë komenti ka marrë me qindra like dhe po ashtu disa komente pasuese duke e mbështetur Noizy-n. /albeu.com/

Shtuar më 06/12/2017, ora 22:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori