Katie Price e ekzagjeron me veshjen, merr gjobë (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Katie Price ka tërhequr sërish vëmendjen me veshjen e saj.

Me një veshje transparente dhe dekolte shumë të hapur,Katie ka habitur fansat të cilët e kanë gjykuar për mënyrën si është shfaqur.

Katie u konsiderua shumë provokuese në prezantimin e këngës së saj të re ‘I Got U’, në një lokal pranë Piccadilly Circus, në Londër.

Nënë e pesë fëmijëve, artistja e njohur angleze, ka marrë edhe një gjobë pasi ka parkuar gabim. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 15:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori