Katër vite më parë e akuzoi për vjedhje, Juliana falenderon Florin për Këngën
Duket sikur është akoma e freskët zënka mes Juliana Pashës dhe Flor Mumajesit katër vite më parë pasi Pasha e akuzoi Florin se i kishte vjedhur këngën.

Por mbrëmjen e djeshme ajo performoi përhapjen e stadiumit të ri me një ri bërje të humnit të flamurit ku falenderoi Flori Mumajesin.

“Faleminderit Flori Mumajesi për gjithë përkushtimin dhe produksionin e këngës,” shkroi Pasha në Instagram, duke nënkuptuar se raporti i saj me kantautorit është përmirësuar, pas debatit të katër viteve më parë, ku Juliana e akuzoi Mumajesin për kopje. /albeu.com/


Shtuar më 18/11/2019, ora 11:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori