Kate Middleton shfaqet anoreksike në publik, ja si duket (FOTO LAJM)

Dukesha e Cambridge, Kate Middleton, ishte e ftuara speciale në gala evenimentin SportsAid, ku ka tërhequr vëmendje fiziku i saj.

Tabloidet britanike qe prej disa muajsh janë duke spekuluar për peshën e 34-vjeçares që është në rënie të vazhdueshme.

Edhe kësaj radhe, Kate ka nxitur thashetheme në media se po vuan nga anoreksia.

Ajo dukej shumë e dobët dhe e zbehtë e këtë mund ta vëreni në fotografitë e publikuara. /Albeu.com/
Shtuar më 12/06/2016, ora 20:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori