"Karikimi i telefonit nuk është problem", brenda shtëpisë 147 priza (FOTO LAJM)

Ka dalë në shitje një shtëpi në Middlesex të Anglisë, që ka dhjetëra priza nëpër mure.

Në këtë objekt banimi, që po shitet për më se një milion euro, janë 147 priza nëpër muret e pesë dhomave, derisa në vetëm njërën prej tyre janë 36.

“Shumë hapësirë dhe qëndrim komod për një familje”, është përshkrimi i shtëpisë, që shfaqet e boshatisur, por ne pjesët kryesore që janë të kualitetit të lartë.
Shtuar më 04/11/2019, ora 10:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori