Karikatura mahnitëse nga makiato (FOTO LAJM)

Arti i makiatos është një mënyrë e mirë për të tërhequr pranë vetes sa më shumë klientë. Një praktikë e tillë ndiqet nga një kafene në Filipine i shërben klientëve të saj makiato me portrete të ndryshme të realizuara në shkumë.

Pronari i Bunny Baker Cafe në Manila bën karikatura të ndryshme në filxhan, pa asnjë kosto shtesë, pjesë e shpeshtë e vizatimeve të tij është boksieri Manny Pacquiao. Për të realizuar këtë ai përdor vetëm një lugë dhe shkop të hollë, të cilin e zhyt në çokollatë të zezë për vizatimin e tipareve. /albeu.com/
Shtuar më 12/04/2015, ora 14:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori