Kardashian josh fansat nga avioni (FOTO LAJM)

Edhe gjatë udhëtimeve të lodhshme, Kim Kardashian nuk heziton të marrë poza joshëse.

Kim Kardashian ka publikuar dy fotografi të reja në llogarinë e saj në Instagram.

Bukuroshja u shfaq atraktive e veshur me një fustan goxha të shkurtër dhe një palë sandalle, në të cilat dukej tejet elegante.

Kim këto imazhe i ka realizuar në avionin privat, ndërsa në plan të parë kishte vënë këmbët seksi.

Për ndryshe, Kim Kardashian është nënë e tre fëmijëve, së shpejti pritet që të vije në jetë fëmija i katërt nga një nënë surrogate.
Shtuar më 05/04/2019, ora 23:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori