"Karantina" më e ëmbël është ajo e Chiara Ferragnit (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

My sweet quarantine gang ❤️ #iostoacasa

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) on

Javët e fundit Italia po përballet me një situatë të rëndë për shkak të Koronavirusit. Të gjithë kanë vendosur të izolohen derisa situata të qetësohet.

Edhe bloggerja e famshme, Chiara Ferragni ka bërë të njëjtën gjë. Ajo ka publikuar një foto të ëmbël me vogëlushin dhe qenin e saj, për të sjellë edhe diçka pozitive në mesin e shumë lajmeve të forta.

“Grupi im i ëmbël i karantinës. Unë jam në shtëpi”, shkruan Chiara. Menjëherë ajo ka marrë shumë komente të ëmbla dhe komplimente për mesazhin e dhënë.
Shtuar më 10/03/2020, ora 15:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori