Kaq ndryshe dhe kaq bukur, kështu duket Tayna me look-un e ri (FOTO LAJM)

Tayna është vazhdimisht në sjelljen e trendëve të reja.

Ajo krahas talentit në muzikë, është një femër e bukur, seksi dhe me shumë stil.

Edhe ndryshimet në pamje janë të shpeshta për reperen e njohur, ajo është mjaft e guximshme kur janë në pyetje ndryshimi i flokëve apo edhe në veshje.

Edhe së fundi, Tayna ka bërë një ndryshim të ri, ajo u paraqit me flokë të shkurta dhe me ngjyrë bionde.

“Flokë të reja, kush është kjo?”, ka shkruar Tayna.

Kujtojmë që ‘Caliente’ është projekti i fundit i reperes e cila tashmë është kthyer në një hit veror.
Shtuar më 26/07/2019, ora 10:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori