"Kaq ishte", Roza Lati nis punën si kamariere (FOTO LAJM)

Roza Lati ka marrë tabakanë dhe u ka shërbyer kafetë kolegëve të saj në lokalin pranë televizionit Ora Neës, ku ajo punon. E veshur me taka dhe kostum sportiv, Roza shfaqet duke shërbyer kafetë, por diçka nuk shkon si duhet.

Moderatorja ngatërrohet me tabakanë e cila i rrëshket nga dora.

Më pas Roza mbledh sërish filxhanët, teksa shprehet se: Kaq ishte, hajde t’i heqim tani!

Videot ishin për të sjellë pak humor, sepse Roza vazhdon profesionin e saj si moderatore dhe autore e emisionit "Why not".

Shtuar më 06/05/2020, ora 10:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori