Kap të dashurën duke e tradhtuar dhe bën selfie, ky djalosh ka sens të theksuar humori (FOTO LAJM)

Një djalë dyshonte see dashura e tradhtonte dhe kështu e ka ndjekur atë deri në club-in ku kishte lënë të takohej me të dashurin tjetër.

Ai ka dashur të hakmerret publikisht më të dashurën tradhtare dhe është ulur pas tyre. Në momentin që ata ishin duke u puthur me njeri-tjetrin, ai ka nxjerrë celularin duke bërë një selfie ngjitur me ta.

Pastaj fotografia është shpërndarë në rrjetet sociale në Argjentinë duke marrë shumë reagime për veprimin e vajzës.

"E dashura ime nuk e kuptoi se kishim ardhur në të njëjtën party"., - shkroi ai në foto.

Fotoja ka marrë 70 mijë like dhe mijëra komente deri më tani duke u cilësuar si ndëshkimi më "cool" për tradhtinë. /albeu.com/

Shtuar më 13/03/2018, ora 17:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori