Kaos dhe gaz lotsjellës, por protestuesi i ngjitet Berishës për foto (FOTO LAJM)

Protesta e sotme ka shperthyer ne kaos para Kryeministrisë.

Qindra protestues kanë thyer xhamat e Kryeministrisë me mjete te forta ndersa Garda u është përgjigjur me gaz lotsjellës dhe ujë.

Edhe pse një situatë e tensionuar ish-kryeministri Sali |Berisha nuk është larguar nga protesta.

Mbështetësit e tij për një moment kanë harruar protestën dhe i janë "versulur" Berishës për ta takuar dhe për të bërë foto me të.

Kujtojmë se protesta vijon te mbetet e tensionuar./albeu.com/

Shtuar më 16/02/2019, ora 15:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori