“Kallashi” nga Kosova ka “sozinë” e saj në Meksikë (FOTO-VIDEO)

Vajza nga Prizreni e njohur si “Kallashi” ka sozinë e saj në Meksikë. Claudia Ochoa Felix dyshohet se drejton një organizate e cila kryen vrasje me pagesë në vendin amerikano-latin.

Sic e shihni edhe nga fotot dhe videot, 27 vjeçarja sikurse “Kallashi” nga Prizreni, shfaqet me armë në duar dhe me para, ndërkohë që nuk mungojnë edhe fotot provokuese.Shtuar më 08/06/2014, ora 12:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori