Kabina shpėton fotografin nga ariu polar (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ky ėshtė momenti i tmerrshėm kur njė fotograf ndodhet pėrballė njė ariu polar, qė ishte nė kėrkim tė vaktit tė radhės. Pėr fat tė mirė, fotografi Gordon Buchanan ėshtė i sigurtė, pasi ndodhet brenda njė kabine dhe kafsha nuk mund ta lėndojė."Isha aq i frikėsuar sa mund tė dėgjoja rrahjet e zemrės sime. Ajo u mundua pėr 45 minuta tė hapte kabinėn nė tė cilėn qėndroja, por nuk ia doli",- tha 40-vjeēari. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2013, ora 19:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.