Kabina shpëton fotografin nga ariu polar (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Ky është momenti i tmerrshëm kur një fotograf ndodhet përballë një ariu polar, që ishte në kërkim të vaktit të radhës. Për fat të mirë, fotografi Gordon Buchanan është i sigurtë, pasi ndodhet brenda një kabine dhe kafsha nuk mund ta lëndojë."Isha aq i frikësuar sa mund të dëgjoja rrahjet e zemrës sime. Ajo u mundua për 45 minuta të hapte kabinën në të cilën qëndroja, por nuk ia doli",- tha 40-vjeçari. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2013, ora 19:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori