Ka refuzuar 86 djem? Tayna sapo i preu shpresat atyre që e kan fiksim (FOTO LAJM)

Ndonëse është një nga reperet më të komentuara në media, Tayna është treguar gjithmonë shumë e rezervuar për jetën e saj private. E bukur dhe e talentuar, por si i shkojnë punët e zemrës?

Si rrallëherë, Tayna ka bërë një postim që zbulon pikërisht raportin e saj me djemtë. Ajo ka publikuar një meme, krahas së cilës shkruhet: "Gocat pasi kanë refuzuar 86 djem: Askush nuk më do."

Siç duket reperja ka gjetur veten te meme-ja në fjalë. Me siguri djemtë mbajnë rradhën për të, por ajo i ka refuzuar që të gjithë!

Shtuar më 22/06/2020, ora 20:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori